medalii

Neatza cu Razvan si Dani • pe 23.07.2020 la 11:40

Elisabeta Lipă, cea mai bună canotoare a secolului XX, în direct, la Neatza: Toate medaliile pe care le-am obținut îmi sunt dragi!

Neatza cu Razvan si Dani • pe 04.02.2020 la 10:16

Neatza cu Răzvan și Dani. Un fost pompier, campion naţional la atletism

Agentia VIP • pe 13.11.2019 la 00:09

Agenția Vip. Lara Popa, românca care a cucerit întreaga lume cu formele ei bine conturate: Am câștigat patru medalii de aur

Prietenii de la 11 • pe 07.02.2019 la 12:27

Cei mai buni înotători români, premiaţi la Gala Nataţiei!

Neatza cu Razvan si Dani • pe 21.12.2018 la 10:13

Măriuca Iordache a obținut peste 25 de medalii la concursurile naționale și internaționale de balet

Prietenii de la 11 • pe 30.10.2018 la 11:48

Record românesc la Campionatele europene de Karate! 100 de copii au câştigat 147 de medalii!

Neatza cu Razvan si Dani • pe 22.10.2018 la 11:33

Americanii, impresionați de un talent uriaș al sportului românesc, Adrian Șulcă

Prietenii de la 11 • pe 08.08.2018 la 12:47

Ce mai fac olimpicele de la canotaj care au adus medalii de aur argint și bronz pentru România

Star News • pe 19.07.2018 la 14:32

Marian Drăgulescu, umilit chiar la el acasă. Din disperare, gimnastul şi-a întins medaliile pe stradă

• pe 26.02.2018 la 18:32

Campioana care a câştigat peste 70 de medalii de aur și a căzut pradă drogurilor: ”Am simțit dependența fizică și psihică”

• pe 26.02.2018 la 18:23

Campioana care a câştigat peste 70 de medalii de aur și a căzut pradă stupefiantelor: ”Am ajuns să mă drogez în fiecare zi”

Neatza cu Razvan si Dani • pe 20.02.2018 la 09:32

Medalii de bronz, aur și argint pentru invențiile lui Ion Vâlcu

Stirile diminetii • pe 02.10.2017 la 09:17

Patru medalii aduse de militarii români de la Jocurile Invictus

Neatza cu Razvan si Dani • pe 14.06.2017 la 09:56

Junioarele de la echipa de gimnastică ritmică au venit cu tolba plină de medalii de la Ruse

Next Star S7 • pe 29.09.2016 la 10:33

La doar 13 ani, Vlad Coneschi are 90 de medalii la matematică, informatică şi robotică

Next Star S6 • pe 14.04.2016 la 09:00

Prezentare: La 14 ani, Kira Nagy este campioana mondială la show dance!

Neatza cu Razvan si Dani • pe 25.03.2015 la 09:42