Cautare: 376 rezultate dupa tagul "premiu"

Dinamovistul Lazăr n-a ratat nicio ediţie din show-ul Asia Express

acum 32 zile

Dinamovistul Lazar a asteptat cu sufletul la gura sa afle castigatorii noului sezon din Asia Express! Favoritii lui au ratat marele premiu. Lazar isi doreste si el sa porneasca in aventura, in Asia!

Declarații de dragoste premiate cu un inel de logodnă, la Neatza cu Răzvan și Dani. Iată cine a câștigat marele premiu

acum 102 zile

De Valentine's Day, trei cupluri au avut de parte de probe inedite și de un cadou special, un inel de logodnă. Concurs cu premii la Neatza cu Răzvan și Dani. Iată cine a câștigat marele premiu pus în joc.

Acces Direct. Râzi cu lacrimi la finala iUmor! 12 concurenți se vor lupta pentru marele premiu

acum 165 zile

Sunteţi pregătiţi pentru o porţie zdravănă de râs?! Ei bine, în această seară la finala iUmor, cei 12 concurenţi care au reuşit să-i dea pe spate pe Delia, Mihai Bendeac şi Cheloo şi-au pregătit cele mai bune numere, aşa că se anunţă o seară plină de umor, pe care cu...

Xtra Night Show. Concursul Mirese vs. kilograme a ajuns la final. Cine este câştigătoarea marelui premiu

acum 169 zile

Concursul Mirese versus Kilograme s-a terminat în urmă cu o săptămână. Câştigătoarea marelui premiu de 4.000 de euro este Elena.

Neatza cu Răzvan și Dani. Răzvan Lucescu este antrenorul român al anului. A primit premiul în cadrul Galei de Fotbal Românesc

acum 175 zile

Răzvan Lucescu a fost desemnat antrenorul român al anului în cadrul Galei de Fotbal Românesc. Tatăl său, Mircea Lucescu, a ridicat premiul în locul lui.

Adelina Pestriţu, cel mai bun infuencer din România, în 2019! "Instagramul este principala mea sursă de venit!"

acum 190 zile

Adelina Pestriţu, prima apariţie în platoul Răi da Buni, după ce a câştigat premiul pentru cel mai bun influencer din România!

Trei femei au luptat în competiţia ''Mirese versus Kilograme'' pentru marele premiu de 4.000 de euro!

acum 202 zile

Trei femei au intrat în competiţia ''Mirese versus Kilograme''. Cu ajutorul lui Carmen Brumă, viitoarele mirese vor ajunge la silueta mult dorită şi doar una dintre ele va câştiga marele premiu de 4.000 de euro.

Neatza cu Răzvan și Dani. Înscrie-te în concursul Cel mai sexy tătic. Ce premiu va primi câștigătorul

acum 204 zile

Cei mai sexy tătici vor fi descoperiți la Neatza cu Răzvan și Dani! Emisiunea lansează prima ediție a concursului “Cel mai sexy tătic”. Vino cu farmecul tău în emisiunea noastră și, dacă poți convinge telespectatoarele, ai șansa să câștigi titlul CEL MAI SEXY TĂTIC!

Paul Sumedrea, bucătarul piroman de la Chefi la cuțite: În sezonul precedent era să luăm foc. Acum am venit pregătit!

acum 210 zile

Paul Sumedrea, fost concurent în sezonul șase, a revenit la Chefi la cuțite. Bucătarul vrea să ajungă în echipe și să câștige marele premiu.

Magdalena Stoica este Gazda Perfectă a săptămânii! A câştigat premiul în valoare de 10.000 de lei!

acum 214 zile

Timp de o săptămână, Ștefan Constantin, Tudor Cristian Gongu, Elena Antohi, Magdalena Stoica și Nsimba Elizabeth Sebastian au făcut tot ce au putut să câștige premiul de la ”Gazda Perfectă”. Iată cine a adunat cele mai multe puncte.

Star News. Alina Ceuşan şi Carmen Grebenişan, primele declarații despre Asia Express

acum 219 zile

Sunt cele mai bune prietene şi le cunoaşte o ţară întreagă, dar oare vor reuşi să ajungă la capătul drumului din Asia? Vezi cât de hotărâte să câştige marele premiu sunt Alina Ceuşan şi Carmen Grebenişan.

Antitalent. Concurs de Miss 1994! Andreea Marin și Roberta Anastase sunt principalele candidate. Vezi cine a câștigat marele premiu

În 1994, Andreea Marin a participat la concursul de miss. Roberta Anastase a fost principala contracandidată a vedetei. Vezi cine a câștigat marele premiu.

Antitalent. Târgul de Inventică de la Geneva, ediția din anul 2050, i-a acordat premiul întâi Andreei Marin: În maxim doi fiecare român va avea apă caldă la robinet

La Târgul de Inventică de la Geneva a participat și România. Andreea Marin le-a arătat celorlalte țări cum a evoluat țara noastră în ultima perioadă.

Robert Patriche vrea să plece cu marele premiu: Clienții m-au îndrumat să vin la Chefi la Cuțite

acum 224 zile

Robert Patriche are 38 de ani, este profesie bucătar chef și vine din Galați. ”Clienții m-au îndrumat să vin la Chefi la Cuțite”, a dezvăluit concurentul.

Teodor Mocanu (Tinu) a revenit la Chefi la cuţite: Am venit să iau premiul cel mare ca să pot să-mi extind afacerea

acum 225 zile

Teodor Mocanu (Tinu) are 47 de ani, este de profesie bucătar și locuiește în Iași. ”Am venit să iau premiul cel mare ca să pot să-mi extind afacerea”, a declarat concurentul în fața juraților Chefi la cuţite.

Anca Mihailescu este Gazda Perfectă a săptămânii! A câştigat premiul în valoare de 10.000 de lei!

acum 228 zile

După concursul care a durat cinci zile, Anca Mihailescu a câștigat Gazda Perfectă și premiul de 10.000 de lei.

Adrian Neagoe a devenit Gazda Perfectă! Concurentul a câștigat 10.000 de lei

acum 242 zile

După cocnursul care a durat cinci zile, Adrian Neagoe a câștigat Gazda Perfectă și premiul de 10.000 de lei

Dragoste fără secrete. Competiția a devenit din ce în ce mai grea. Gândul concurenților este doar la marele premiu

acum 279 zile

Competiția a devenit din ce în ce mai grea pentru concurenții de la ”Dragoste fără secrete”, gândul lor fiind doar la marele premiu.

Cum a reușit să câștige Adrian Enache un premiu cu o melodie improvizată

Interpretul din garda veche a muzicii autohtone, Adrian Enache, a fost invitat la Star Matinal!

Mihaela și Jan au devenit Gazda Perfectă! Cei doi concurenți vor împărți premiul de 10.000 de lei

acum 291 zile

Timp de o săptămână, Iulian Dumitrache, Mihaela Răducanu, Ion Dragotă (Jan), Ana Casapu și Camelia Mantu au făcut tot ce le-a stat în putință să câștige premiul de la ”Gazda Perfectă”.