Subiectiv: Mihai Fifor, despre situația de la Spitalul Județean din Arad
Publicat pe 20.06.2016 la 20:16
Mihai Fifor, președintele Consiliului Național PSD, a intervenit prin telefon în emisiunea Subiectiv, unde a vorbit despre situația de la Spitalul Judeţean din Arad, după ce secţia UPU a fost inundată.