Foto: Alina Eremia, sejur de VIS în Zanzibar. Artista s-a întors total schimbată din vacanță

Publicat pe 15.02.2017 la 13:32 Actualizat pe 15.02.2017 la 16:44

Artista a trait o experienta de neuitat!

Alina Eremia, pe care telespectatorii Antenei 1 o vor revedea, din 16 februarie, ora 20.30, la masa juriului “Next Star”, alături de Pepe, Dorian Popa și CRBL, s-a întors de curând dintr-o minunată vacanță în Zanzibar.

În cele zece zile petrecute departe de casă, Alina Eremia a vizitat locuri dintre cele mai frumoase, a practicat sporturile nautice și a vizitat rezervația de broaște țestoase din Prison Island.

Țestoasele sunt donate de insula Seychelles pentru insula Prison Island, iar cea mai bătrână dintre ele are 192 de ani”, spune Alina.

De asemenea, în Zanzibar, jurata de la “Next Star” a făcut parasailing pentru prima oară. “Mi-am învins frica de înălțime, a fost o senzație minunată”, mai spune ea.

Alina Eremia a fost impresionată de tot ceea ce a văzut în acest arhipelag situat lângă coasta de est africană. “Cel mai mult mi-au plăcut cultura lor și limba, care este melodioasă. M-au impresionat Stonetown și peisajele de aici care sunt absolut superbe”, mai spune jurata care-și dorește ca viitoarea sa destinație de vacanță să fie Cuba.

Vezi, mai sus, imagini din vacanța artistei!

În articolul

Foto: Alina Eremia, sejur de VIS în Zanzibar. Artista s-a întors total schimbată din vacanță

:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp

PARTENERI

Catine.ro
Horoscopul zilei de 12 aprilie 2025. Taurii își vor pune ambiția la încercare. Află ce se întâmplă cu zodia ta
observatornews.ro
Cum va fi vremea în noaptea de Înviere. Prognoza meteo pentru următoarele patru săptămâni, până pe 12 mai 2025
a1.ro
Cum arată mormântul Laurei Stoica la 19 ani de la teribilul accident. Mama ei a făcut parastas: „La cimitir la ea nu ajung des”
HelloTaste.ro
Piure de cartofi cu sos de leurdă. Rețetă savuroasă și hrănitoare
Catine
Supă cremă de urzici cu crutoane aromate cu usturoi
useit.ro
Rivalul Tesla a creat o mașină electrică ce poate fi reîncărcată în doar 5 minute. Cum e posibil
as.ro
Românul celebru care a renunţat la tot şi s-a apucat de asigurări: „Erau oameni mizerabili”
MediCOOL
Cum se tratează dermatita atopică la copii. Ce o cauzează în primii ani de viață
Spynews
Karmen Minune s-a confruntat cu probleme de sănătate în Asia Express! Concurenta a alergat cu perfuzia în mână: ”Am avut frisoane”
DeParinti
Rețete de mâncăruri vegetariene pentru copii
MediCOOL
Cum se tratează cicatricile post-acneice. Care sunt cauzele acestor simptome dermatologice
HelloTaste
Ciorbă de ștevie cu lobodă și leuștean
close
x