Ana Ularu, mărturisiri incredibile la Happy Channel despre “Întâlnirile fericite” din viața ei: "Tom Hanks este un om minunat!"

Publicat pe 26.10.2017 la 17:12 Actualizat pe 27.10.2017 la 10:04

Telespectatorii pot urmari interviul cu Ana Ularu la emisiunea Intalniri fericite de la Happy Channel.

A pășit prima dată pe un platou de filmare la vârsta de trei ani, iar de atunci, a rămas îndrăgostită iremediabil de lumea filmului și a teatrului. Ana Ularu, actrița care a ajuns să joace în producții alături de mari staruri de la Hollywood, precum Bradley Cooper și Tom Hanks, i-a povestit criticului Irina Margareta Nistor despre “Întâlnirile fericite” din viața ei, în cadrul emisiunii difuzate la Happy Channel.

Prima data când am fost pe un platou, aveam vreo trei ani, iar mama lucra atunci la filmul <<Telefonul>>, la Sinaia. Eram absolut fascinată de mașinile de epocă și mi s-a părut dintotdeauna că ficțiunea este o parte mai bună a vieții decât viața reală. În același timp, nu exista perioada asta cu babysitter și deseori eram luată pe platouri la repetiții, alergam printre actori și mă uităm la ei. Mi s-a părut minunat cum poate arta să augmenteze niște lucruri și cum poate să aducă poezie. Întotdeauna am fost îndrăgostită și de film ca privitor și continuu să fiu un cinefil înrăit, și de teatru!” , i-a povestit Ana Ularu criticului de film Irina Margareta Nistor, la “Întâlniri fericite”, emisiunea de la Happy Channel.

Eram și sunt un copil hiperactiv în continuare, dar am avut tot timpul un foarte mare respect pentru ce se întâmplă acolo. Cumva, genetic mi s-a transmis. Dar eram foarte fericită să fiu în lumea respectivă. Astea au fost întâlnirile mele fericite și nu am pus niciodată copilăria mea mai presus decât a oricui altcuiva, dar asta a fost istoria mea. Nu am putut niciodată să răspund la întrebarea <<ce ai fi făcut dacă nu ai fi fost actriță?>>, pentru că sunt atât de legată de lucrurile astea.”, a mărturisit actrița.

În cadrul ediției “Întâlniri fericite”, de la postul de televiziune Happy Channel, Ana a vorbit și despre “Inferno”, lungmetrajul în care ea joacă alături de Tom Hanks.

A fost foarte interesant, eu m-am simțit absolut minunat, am învățat să merg pe motor, am tras cu arma(…) A fost foarte frumos din foarte multe puncte de vedere. Tom Hanks este un om minunat, Ron Howard la fel!”, a spus Ana.

În articolul Ana Ularu, mărturisiri incredibile la Happy Channel despre “Întâlnirile fericite” din viața ei: "Tom Hanks este un om minunat!":
Share pe Facebook Share pe Whatsapp

PARTENERI

Catine.ro
Horoscopul zilei de 16 aprilie 2025. Balanțele își regăsesc pofta de viață. Află ce se întâmplă cu zodia ta
observatornews.ro
Sfânta şi Marea Miercuri din Săptămâna Patimilor. Tradiţii şi obiceiuri în ziua în care Iisus a fost trădat de Iuda
a1.ro
Care este ziua ta norocoasă în funcție de zodie în perioada 15-20 aprilie 2025, potrivit horoscopului. Află când îți merge bine
HelloTaste.ro
Cozonac Babka cu mac și nuci. Un dans între tradiție și rafinament
Catine
Cât timp se fierbe carnea de pui pentru salata de boeuf? Pașii ca să obții cea mai bună salată de boeuf
useit.ro
Blue Origin a făcut istorie cu primul echipaj feminin care a ajuns în spațiu. La bord s-au aflat Katy Perry și partenera lui Jeff Bezos
as.ro
Ce scrie, de fapt, în buletinul lui Ion Ţiriac. Care este numele real al magnatului român
MediCOOL
Cum influențează modul de preparare sănătatea organismului. Care sunt sfaturile farmaciștilor pentru o alimentație echilibrată
Spynews
Singurele imagini cu casa în care locuiește David Pușcaș: ”V-am primit în haos că aseară am făcut live” / GALERIE FOTO
DeParinti
Ajută-ți copilul să-i placă să învețe prin antrenarea creierului
MediCOOL
Ce este indicat să știi despre prăjire. Cum poți folosi această metodă de gătit într-un mod mai sănătos
HelloTaste
Ciocolată de casă în foi de napolitană – Rețetă clasică
close
x