Cosmina Dobrotă, alias Katia din ”Fructul Oprit”, mărturisește, la ”CulTOUR, că vrea să învețe limba japoneză

Publicat pe 09.11.2018 la 11:00 Actualizat pe 09.11.2018 la 15:02

Cosmina Dobrotă, actrița care rostește cu atâta patos replica ”Doamna mia” în serialul ”Fructul Oprit”, a acceptat invitația Happy Channel de a răspunde celor 61 de întrebări ale emisiunii ”CulTOUR”.

Cosmina Dobrotă, actrița care rostește cu atâta patos replica ”Doamna mia” în serialul ”Fructul Oprit”, a acceptat invitația Happy Channel de a răspunde celor 61 de întrebări ale emisiunii ”CulTOUR”, prezentată de Cristina Ciobănașu și Vlad Gherman. 61 de întrebări ce ne vor ajuta să o cunoaștem mai bine pe Cosmina Dobrotă, dincolo de personajul ei spumos, Katia.

- Unde te simți tu cel mai bine?

- Nu ține de loc, ci de oameni. Mă simt cel mai bine acolo unde sunt oamenii mei dragi.

- Ce ți-ai dorti să înveți?

- Mi-ar plăcea să învăț limba japoneză. Și chiar cred că o să mă apuc să învăț limba japoneză.

- Ce răspundeai în copilărie când erai întrebată ce vrei să te faci când ve fi mare?

- Am avut mai multe etape. Am vrut pompier, președinte de țară și... actoreasă.

- Ce nu ai mânca niciodată?

- Nu pun bariere. Aș mânca orice, cred că aș mânca și gândaci...

Ce alte întrebări a mai primit Cosmina Dobrotă și, mai ales, cum a răspuns, aflați din clipul de mai jos.

În articolul Cosmina Dobrotă, alias Katia din ”Fructul Oprit”, mărturisește, la ”CulTOUR, că vrea să învețe limba japoneză:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
PARTENERI
Catine.ro
Horoscopul zilei de 1 mai 2025. Racii se îndreaptă către relații sigure. Află ce se întâmplă cu zodia ta
observatornews.ro
Topul celor mai frumoase 50 de plaje din lume. Cea de pe primul loc se află în Europa, la 2 ore de zbor de România
a1.ro
Andrew Barabancea, fiul Ozanei Barabancea, a suferit un infarct. Cum se simte tânărul de doar 24 de ani
HelloTaste.ro
Clafoutis cu legume și brânză feta. Rețetă pentru un prânz ușor sau o cină rapidă
Catine
2 zodii atrag norocul și abundența pe 1 mai 2025. Află dacă te numeri printre ele
useit.ro
Google a pierdut un proces antitrust important în SUA. Ce nu mai poate face gigantul tech de acum
as.ro
Suma pentru care un milionar celebru riscă falimentul! Judecătorul l-a „certat”: „Trebuie să se trezească”
MediCOOL
Cum ajută alimentația în cazul bolilor autoimune digestive. Ce modificări în dietă pot ameliora simptomele
Spynews
Andrew Barabancea, fiul Ozanei Barabancea, a suferit infarct la 24 de ani. Care e starea de sănătate a tânărului / FOTO
DeParinti
Studiu: Neglijarea în copilărie afectează dezvoltarea memoriei de lucru
MediCOOL
De ce apar constipația și diareea în același timp. Cum se pot preveni aceste două tulburări digestive
HelloTaste
Ciorbă de lobodă cu omletă și mărar. O rețetă care îți aduce primăvara în farfurie
close
x